KONST / Litografier / Färglitografi 15143208
nr 1514 3208
Carl Magnus
(f. 1943)
Carl Magnus (f. 1943), Signerad, numrerad 19/60, daterad 1981. Färglitografi, bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 83x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:39:53
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)